Auta,letadla,lodě

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Simba Požárník Sam Hasičské auto Venuše 19 cm s figurkou


257656

Tento produkt již není na skladě

580,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Simba  Požárník Sam Venus Vozidlo s postavou 257656

Tato originálně a detailně propracovaná hračka jistě potěší nejednoho malého chlapce, ale i dívku. Hasičské auto Venuše vydává po stisknutí tlačítka na dveřích jedinečné zvuky. Další přidanou hodnotou je funknčí stříkačka na vodu, otevíratelné dveře nebo funkční navíjecí lano, které lze najít v přední části Venuše. Součástí balení je bohaté příslušenství, například v podobě hasícího přístroje, lékárničky či figurky oblíbeného požárníka Sama, kterého můžeme znát ze seriálu. Sama lze například posadit za volant Venuše nebo mu upevnit do rukou hasičskou stříkačku. Pojďte si hrát s tímto hvězdným hasičem, který z vás udělá hrdinu. Hračka podporuje a rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Díky své jedinečnosti a důmyslnému zpracování zabaví děti na dlouhé hodiny. Materiál: plast Velikost: 19cm Výrobce: Simba Věk: 3+

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Simba Požárník Sam Hasičské auto Venuše 19 cm s figurkou

Simba Požárník Sam Hasičské auto Venuše 19 cm s figurkou

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: