Auta,letadla,lodě

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Spin Master Paw Patrol Velká ponorka a Rider


6040054

1 Položka

skladem

Souprava podvodní hlídka se skládá z hlídkového vozidla a postavy Rydera. Hlídková loď je červená se žlutými, bílými a modrými prvky. Vybavena otevíráním skleněného kokpitu s prostorem pro  Rydera a dalším prostorem pro figurku psa (není...

1 450,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací


Souprava podvodní hlídka se skládá z hlídkového vozidla a postavy Rydera. Hlídková loď je červená se žlutými, bílými a modrými prvky. Vybavena otevíráním skleněného kokpitu s prostorem pro  Rydera a dalším prostorem pro figurku psa (není součástí), otevírací dveře umístěné pod kabinou, dva páry pohyblivých křídel, motoru, otevírání předního prostoru  jehož prostřednictvím může být vozidlo místo psi s psí hlídky (prodává se samostatně), žluté tlačítko se zvukovým efektem, které se nachází na rukojeti,  kterou dítě může držet hračku a zatahovacím, žlutým periskopem se zvukovým režimem efekt přechodu hlídky letící režim odpalovacích zařízení plavání a záchranné kruhy. Pod oknem kabiny řidiče se nachází reflektor, který svítí bílým světlem, když jsou aktivovány zvukové efekty hraček. V sadě je také postava chlapa Rydera, který drží v ruce ruční vrtule (můžete je oddělit od postavy). Figurka má pohyblivou hlavu, ruce a nohy. V sadě jsou také dvě oranžová záchranná kola.

Tento set bude těšit každého malého  fanouška dobrodružství Rydera a statečných psů z Tlapkové patroly. S Patrolmanem může létat nebo potápět v imaginárním moři, ve kterém Ryder zažije úžasné dobrodružství. Díky vysoké kvalitě zpracování a pozornosti věnovanému detailům bude tato hračka dlouhodobě sloužit dětem.

Výška figurky Ryder: 9 cm
Rozměry: 40,6 cm x 37 cm x 14 cm

vyžaduje 3 baterie LR44 / AG13 (včetně testovacích baterií)

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Spin Master Paw Patrol Velká ponorka a Rider

Spin Master Paw Patrol Velká ponorka a Rider


Souprava podvodní hlídka se skládá z hlídkového vozidla a postavy Rydera. Hlídková loď je červená se žlutými, bílými a modrými prvky. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: