Auta,letadla,lodě

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Simba Požárník Sam Záchranný maják 109252133038


109252133038

skladem ext.

Simba Požárník Sam Záchranný maják  Záchranný maják požárníka Sama je tady. Zachraňte neposedného Normena, který chce na tuto "rozhlednu" vylézt a být opět tím nejlepším ve schovávání. Maják má světelné a zvukové signály a tajnou...

960,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Simba Požárník Sam Záchranný maják 

Záchranný maják požárníka Sama je tady. Zachraňte neposedného Normena, který chce na tuto "rozhlednu" vylézt a být opět tím nejlepším ve schovávání. Maják má světelné a zvukové signály a tajnou skluzavku. Rotující světlomet nebo výstražné světlo zaujme každého malého hasiče.

Záchranná maják je vysoký 40 cm a obsahuje figurku Mika, záchranná síť a další příslušenství. Baterie nejsou součástí dodávky. Nevhodné pro děti mladší 3 let.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Simba Požárník Sam Záchranný maják 109252133038

Simba Požárník Sam Záchranný maják 109252133038

Záchranný maják požárníka Sama je tady. Zachraňte neposedného Normena, který chce na tuto "rozhlednu" vylézt a být opět tím nejlepším ve schovávání. Maják má světelné a zvukové signály a tajnou skluzavku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: