Auta,letadla,lodě

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - Uhelný důl s jeřábem


BJT255

skladem u dodavatele, naskladnění do 3 prac. dnů

Dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - Uhelný důl s jeřábem Příslušenství dřevěné vláčkodráhy Rozměry: 16x7,5x17 cm Věk: 3+ Tento uhelný důl s překladištěm zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje dřevěný...

492,80 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - Uhelný důl s jeřábem

Příslušenství dřevěné vláčkodráhy

  • Rozměry: 16x7,5x17 cm
  • Věk: 3+

Tento uhelný důl s překladištěm zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje dřevěný vagónek, jeřáb a spoustu pohyblivých částí. Set slouží k překládání uhlí z důního vagónku na železnici pomocí magnetického jeřábu. Hračka je ideálním doplňkem jakékoliv dřevěné vláčkodráhy.

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - Uhelný důl s jeřábem

Dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - Uhelný důl s jeřábem

Tento uhelný důl s překladištěm zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje dřevěný vagónek, jeřáb a spoustu pohyblivých částí. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: