Bryndáky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Tommee Tippee Bryndák rolovací 2013


Tento produkt již není na skladě

Tommee Tippee Bryndák rolovací 2013 Bryndáček má nastavitelnou sponou, která umožňuje nastavit velikost podle krku dítěte,  je extrémně měkký a lehký. Zvýšený okraj zastaví padání zbytků  potravy na zem. Je ideální pro cestování,...

120,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Tommee Tippee Bryndák rolovací 2013

Bryndáček má nastavitelnou sponou, která umožňuje nastavit velikost podle krku dítěte,  je extrémně měkký a lehký. Zvýšený okraj zastaví padání zbytků  potravy na zem. Je ideální pro cestování, protože srolovaný zabírá málo místa.Dá se omýt v teplé vodě s mýdlem. K dispozici ve čtyřech barvách kapsa anti-drobek sbírá drobky a zbytky jídla zatahovací, ideální pro ukládání, ideální pro cestování .Vyroben z měkkého, lehkého materiálu vhodného pro citlivou pokožku dítěte, zabraňuje podráždění a neobsahuje bisfenol A (BPA) Původní a komfortní bryndáček, velmi praktický a to jak doma, tak na cestách - pravděpodobně jediný, který kdy budete potřebovat!

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Tommee Tippee Bryndák rolovací 2013

Tommee Tippee Bryndák rolovací 2013

Tommee Tippee Bryndák rolovací  2013

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: