Chicco

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Chicco Chodítko Happy Hippy 59051


skladem ext.

Chicco Chodítko Happy Hippy Zábavné chodítko značky Chicco nabízí hned dvě možnosti využití. Buď ho můžete využít jako klasické chodítko pomáhající děťátku při prvních krůčcích, a nebo Vám a Vašemu dítěti poslouží jako centrum plné...

770,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Chicco Chodítko Happy Hippy

Zábavné chodítko značky Chicco nabízí hned dvě možnosti využití. Buď ho můžete využít jako klasické chodítko pomáhající děťátku při prvních krůčcích, a nebo Vám a Vašemu dítěti poslouží jako centrum plné zábavy, které nabízí mnoho různých činností. Jednotlivá tlačítka může dítě mačkat, točit a hýbat s nimi, a tím aktivovat různé zvuky a melodie. Pokud dítě chodítko tlačí před sebou, doprovází ho veselá melodie. Chodítko Happy Hippy správně koordinuje pohyby dítěte, stabilizuje jeho postoj a rozvíjí uchopovací schopnosti. Vhodné pro děti od 9 měsíců.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Chicco Chodítko Happy Hippy 59051

Chicco Chodítko Happy Hippy 59051

Chicco Chodítko Happy Hippy 59050