Chodítka

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Chicco Activity chodítko růžové 652612


1 Položka

ihned k odesláni

Chicco Activity chodítko růžové 652612 chodítko Activity je ideálním pomocníkem dítěte při prvních krůčcích, na stabilizaci postoje a pohybových a uchopovacích schopností, na koordinace pohybů dítě se plně věnuje svým prvním...

758,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Chicco Activity chodítko růžové 652612

 • chodítko Activity je ideálním pomocníkem dítěte při prvních krůčcích, na stabilizaci postoje a pohybových a uchopovacích schopností, na koordinace pohybů
 • dítě se plně věnuje svým prvním krůčkům a k tomu ho doprovází veselá melodie
 • dítě brzy pochopí, že pokud s chodítkem hýbe bude chodítko vydávat  melodiea to ho  nabádá k chůzi
 • po stranách jsou blikající světýlka
 • Chodítko Activity je skvělá hračka, která bude věrným průvodcem vašeho dítěte při prvních krůčcích.Na přední straně je velký modrý otvor je určen pro tři míče (obsahem balení). Míče může jednotlivě vkládat do velké modré díry, míče pak sjedou dolů do sběrného koše. Během hry, míč aktivuje melodii. Balení obsahuje i 3 kostky různých tvarů, které dítě vkládá do příslušných otvorů, kostky padají dolů do sběrného koše. Na levé straně hračky je umístněno chrastítko, které se při dotyku dopředu a dozadu pohybuje a chrastí. Na hračce je mnodo dalších prvků, které aktivují zvuky a melodie. Dítě se plně věnuje svým prvním krůčkům a k tomu ho doprovází veselá melodie. Dítě rozumí, že pokud s Chodítkem hýbe, vydává melodie, a proto ho to povzbuzuje k chůzi. Držátko napomáhá dítěti, které stojí mezi dvěma stabilizátory (ramena s kolečky) se pohodlně držet hračky. Automaticky se aktivuje příjemná melodie, pokud dítě začne s hračkou chodit,. Pokud se dítě zastaví, hudba přestane hrát, až do okamžiku, kdy se dítě opět s hračkou rozejde. Chodítko lze zajistit, aby se nepohybovalo.


  Držátko napomáhá dítěti, které stojí mezi dvěma stabilizátory (ramena s kolečky) se pohodlně držet hračky. Automaticky se aktivuje příjemná melodie, pokud dítě začne s hračkou chodit.


  Pokud se dítě zastaví, hudba přestane hrát, až do okamžiku, kdy se dítě opět s hračkou rozejde. Chodítko lze zajistit, aby se nepohybovalo.

 • Věk: 9m+
  Materiál: plast
  Rozměry: 46 x 41 x 47 cm
  Baterie: 2x AA (nejsou součástí)

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Chicco Activity chodítko růžové 652612

Chicco Activity chodítko růžové 652612

Chicco Activity chodítko růžové 652612

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: