Dětská lehátka

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Lehátko Milly Mally Puppy

Barva: Červená

7987

Na objednání do 5 dnů

Lehátko Milly Mally Puppy Lehátko je vhodné pro kojenecké od 3 do 9 kg. Lehátko je vyrobena z velmi kvalitních materiálů. Lehátko je pro kojence velmi pohodlné, může v něm sedět a pozorovat své okolí. Lehátko lze houpat a obsahuje...

910,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Lehátko Milly Mally Puppy

Lehátko je vhodné pro kojenecké od 3 do 9 kg. Lehátko je vyrobena z velmi kvalitních materiálů. Lehátko je pro kojence velmi pohodlné, může v něm sedět a pozorovat své okolí. Lehátko lze houpat a obsahuje hrazdičku se zavěšenými hračkami, které díky své pestrosti přitahují pozornost dítěte. Lehátko lze nastavit do několika poloh, má úchyt pro přenášení a  přepážku, která zabraňuje vypadnutí dítěte.

Rozměry: cca 45 x 83 cm

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Lehátko Milly Mally Puppy

Lehátko Milly Mally Puppy

Lehátko je vhodné pro kojenecké od 3 do 9 kg. Lehátko je vyrobena z velmi kvalitních materiálů. Lehátko je pro kojence velmi pohodlné, může v něm sedět a pozorovat své okolí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: