Dětské nářadí a nástroje

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Bigjigs Toys dřevěné nářadí na červeném opasku


BJ311

skladem u dodavatele

Popis produktu Dřevěné nářadí Rozměry: 60x16x2 cm Věk: 3+ Tento tesařský pás bude vaše dítě podporovat v podílení se na společných činnostech v domácnosti. Sledujte jejich tvář jak se "rozsvítí", když jim poskytnete ten...

299,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Popis produktu

Dřevěné nářadí

  • Rozměry: 60x16x2 cm
  • Věk: 3+

Tento tesařský pás bude vaše dítě podporovat v podílení se na společných činnostech v domácnosti. Sledujte jejich tvář jak se "rozsvítí", když jim poskytnete ten skvělý pocit, že skutečně pomohly s obtížným problémem. Všechny nástroje jsou dřevěné, takže jsou zcela bezpečné a jejich specifická koncepce přispěje k rozvoji koordinace rukou / očí.

Součástí balení je vše dle obrázku.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Bigjigs Toys dřevěné nářadí na červeném opasku

Bigjigs Toys dřevěné nářadí na červeném opasku

Tento tesařský pás bude vaše dítě podporovat v podílení se na společných činnostech v domácnosti. Sledujte jejich tvář jak se "rozsvítí", když jim poskytnete ten skvělý pocit, že skutečně pomohly s obtížným problémem.

19 dalších produktů ve stejné kategorii: