Dětské zbraně

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Lovec Duchů - 1 pack ( s 1 pistolí ) - Ep Line


Na objednáni obvykle do 7 prac. dnů

Epee Lovec duchů kostlivec a ovladač 01328 Strašidelná zábava, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu. Figurka kostlivce o výšce 18 cm promítá na stěnu nebo strop obrysy...

850,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Epee Lovec duchů kostlivec a ovladač 01328

Strašidelná zábava, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu. Figurka kostlivce o výšce 18 cm promítá na stěnu nebo strop obrysy duchů, které je potřeba pistolí zasáhnout. Počet zásahů se počítá na elektronickém displeji. 3 různé obtížnosti.Oživte kostlivce, vyberte si obtížnost hry, nabijte pistoli a sledujte, kde se na stěně vašeho pokoje objeví duch! Bude tam jenom chvíli, tak neotálejte a zasáhněte ho! Pozor! Po každých šesti ranách musíte znovu nabít. Počet zásahů se vám počítá na 
elektronickém displeji.Balení obsahuje kostlivce a ovladač.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Bojíte se duchů? Pak se je pojďte naučit lovit s touto hrou! Postava roztomilého kostlivce vám bude na různá místa na stěně promítat duchy a vy se budete snažit jich speciální pistolí zasáhnout co nejvíce, a to v časovém intervalu 1,5 minuty. Zásahy se vám počítají a zobrazují na displeji. Nastavte si jednu ze tří úrovní a buďte ve střehu - duchové na jednom místě moc dlouho čekat nebudou. Užijte si tuto parádní akční hru s celou rodinou Balení obsahuje kostlivce a 1 ovladač. Výrobek vyžaduje baterie 3x AAA a 4x AA, baterie nejsou součástí balení. Jednuduché na pochopení.Vhodné pro děti od 5 let.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Lovec Duchů - 1 pack ( s 1 pistolí ) - Ep Line

Lovec Duchů - 1 pack ( s 1 pistolí ) - Ep Line

EP LINE Lovec duchů

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: