Domečky pro panenky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Legler Domeček pro panenky Růžová vila


LE3126

skladem ext.

Domeček pro panenky Růžová vila Velký dřevěný domeček pro panenky Rozměry: 59x70x39 cm Věk: 3+  Domeček lze pohodlně otáčet díky pohyblivému podstavci.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček...

3 990,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Domeček pro panenky Růžová vila

Velký dřevěný domeček pro panenky

Rozměry: 59x70x39 cm

Věk: 3+ 


Domeček lze pohodlně otáčet díky pohyblivému podstavci. 



Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Legler Domeček pro panenky Růžová vila

Legler Domeček pro panenky Růžová vila

Velký dřevěný domeček pro panenky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: