Dřevěné hračky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Bigjigs Toys Motorické hračky Motorický labyrint na kolečkách slon


BB071

skladem u dodavatele

Bigjigs Toys Motorické hračky Motorický labyrint na kolečkách Motorický labyrint vhodný pro děti od 12 měsíců. S motivem růžového slona krokodýla. Labyrint je na kolečkách a dá s ním jezdit. Co obsahuje: jeden kus hračky dle obrázku...

235,40 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Bigjigs Toys Motorické hračky Motorický labyrint na kolečkách

Motorický labyrint vhodný pro děti od 12 měsíců. S motivem růžového slona krokodýla. Labyrint je na kolečkách a dá s ním jezdit.

Co obsahuje: jeden kus hračky dle obrázku

Rozměry hračky: 14x13x7,5 cm

Co rozvíjí:

Motorický labyrint je ideální hračka pro rozvoj dětské jemné motoriky. Motorika se rozvíjí posunováním korálků z jedné strany na druhou. Labyrint rozvíjí cit v rukou a prostorovou představivost.

Bigjigs Toys je značka úžasných dřevěných hraček, která byla založena roku 1985 v Anglii. Původně se specializovala pouze na výrobou dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Jejich výrobky se těšily velké spokojenosti zákazníků a právě spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.  

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Bigjigs Toys Motorické hračky Motorický labyrint na kolečkách slon

Bigjigs Toys Motorické hračky Motorický labyrint na kolečkách slon

Motorický labyrint vhodný pro děti od 12 měsíců. S motivem růžového slona krokodýla. Labyrint je na kolečkách a dá s ním jezdit.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: