Dřevěné hračky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Bigjigs Toys dřevěná motorická hra Kolik kočka unese


BJ795

skladem u dodavatele

Bigjigs Toys dřevěná motorická hra Kolik kočka unese Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte.  Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere...

310,20 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Bigjigs Toys dřevěná motorická hra Kolik kočka unese

Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. 
Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere kolečko barvy, která mu padla, a vloží ho libovolně na vršek dřevěné kočičky. Hra pokračuje, dokud kolečka nespadnou nebo se kočička nepřevrátí.

Rozměry: 13,5x13x2,9 cm
Věk: 3+Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 
Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Bigjigs Toys dřevěná motorická hra Kolik kočka unese

Bigjigs Toys dřevěná motorická hra Kolik kočka unese

Balanční hra. Vhodné pro děti od 3 let. Hra slouží k rozvoji jemné motoriky dítěte. 
Hra je určená pro 2 - 6 hráčů. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: