Dřevěné hračky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Legler Balancující kočka


LE7783

skladem u dodavatele

Legler Balancující kočka Při této hře se bude hodit cit v prstech, troška štěstí při házení kostkou a trpělivost. Hod kostky určuje v jakém pořadí se mají jednotlivé válečky stavět na vratkou polokouli. Ta se ovšem nesmí překlopit....

375,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Legler Balancující kočka

Při této hře se bude hodit cit v prstech, troška štěstí při házení kostkou a trpělivost. Hod kostky určuje v jakém pořadí se mají jednotlivé válečky stavět na vratkou polokouli. Ta se ovšem nesmí překlopit. Jelikož se losuje kostkou, je možné, že nejmenší válečky budou dole a větší a těžší válečky nahoře. Pokud hraje více hráčů, tak se v házení kostkou a v umísťování válečků střídají. Komu se prvnímu kočka překlopí, tak prohrává. Ideální pomůcka na procvičování jemné motoriky a logického úsudku. Vyrobeno z kvalitního masivu.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Legler Balancující kočka

Legler Balancující kočka

Při této hře se bude hodit cit v prstech, troška štěstí při házení kostkou a trpělivost. Hod kostky určuje v jakém pořadí se mají jednotlivé válečky stavět na vratkou polokouli. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: