Dřevěné hračky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Český výrobek Dřevěná tahací hračka - Kůň klapací


CH21224_1220

skladem u dodavatele

229,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Český výrobek Dřevěná tahací hračka - Kůň klapací

Rozměry: 9,5x24x10 cm
Věk: 3+

Dopřejte vašim dětem spoustu zábavy při hraní. S tímto dřevěným koníkem si užijí spoustu legrace. Stačí, když koníka uvedou do pohybu a dřevěný koník se začne vesele vlnit a klapat do rytmu, což rozzáří dětská očka a vykouzlí úsměv na jejich rtech. Veselý dřevěný koník se tak stane oblíbeným společníkem vašich ratolestí, s kterým si užijí spoustu hezkých chvil při hraní.


Tradiční český výrobce kvalitních a nezávadných dřevěných hraček. Předností těchto dřevěných hraček je nezávadnost a bezpečnost, která potěší zejména samotné rodiče. Povětšinou jde o díly, o které se děti nezraní a mohou si spokojeně hrát. 
Tyto dřevěné hračky jsou ručně vyráběny a svůj původ mají pouze na území České republiky. Můžete si tak být stoprocentně jisti, že zakoupíte pouze kvalitní ekologické dřevěné hračky, které byly vyrobeny těmi nejšetrnějšími technologiemi.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Český výrobek Dřevěná tahací hračka - Kůň klapací

Český výrobek Dřevěná tahací hračka - Kůň klapací

30 dalších produktů ve stejné kategorii: