Dřevěné vláčky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště


BJT227

skladem u dodavatele, naskladnění do 3 prac. dnů

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště Tato krásná a robustní lávka se může klenout nad dvojitou stopou vašich kolejnic. Pro větší pobavení jsou na lávce vyjímatelné jak cedule, tak i světla. Je ideální pro použití s jakýmkoli...

345,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště

Tato krásná a robustní lávka se může klenout nad dvojitou stopou vašich kolejnic. Pro větší pobavení jsou na lávce vyjímatelné jak cedule, tak i světla. Je ideální pro použití s jakýmkoli železničním systémem vláčkodráh.

Bigjigs dřevěné vláčkodráhy a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu. Vláčkodráhy Bigjigs jsou s nimi plně kompatibilní.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště

Tato krásná a robustní lávka se může klenout nad dvojitou stopou vašich kolejnic. Pro větší pobavení jsou na lávce vyjímatelné jak cedule, tak i světla.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: