Fisher Price

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Fisher price komfortní houpátko CJJ79


CJJ79

skladem ext.

Fisher price komfortní houpátko CJJ79 Krásné dětské houpátko poskytuje útěchu a zábavu, a také zaujme moderním designem! Měkké, pohodlné a omyvatelné potah se dá prát v pračce .Barevně krásné, tropický motiv. Uklidňující vibrace dítě...

1 340,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Fisher price komfortní houpátko CJJ79

Krásné dětské houpátko poskytuje útěchu a zábavu, a také zaujme moderním designem! Měkké, pohodlné a omyvatelné potah se dá prát v pračce .Barevně krásné, tropický motiv. Uklidňující vibrace dítě uklidní a utiší, Dvě zvířátka na hrazdičce dítě zabaví a naučí ho obratnosti a koordinaci.  Lehátko  je nastavitelné a má tříbodový bezpečnostní pás. Charekteryzuje ho moderní, non-skluzu design. Napájení: 1,5 VD baterie (není součástí dodávky). Max. zatížení: 9 kg.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Fisher price komfortní houpátko CJJ79

Fisher price komfortní houpátko CJJ79

Krásné dětské houpátko poskytuje útěchu a zábavu, a také zaujme moderním designem! Měkké, pohodlné a omyvatelné potah se dá prát v pračce .Barevně krásné, tropický motiv. Uklidňující vibrace dítě uklidní a utiší

2 dalších produktů ve stejné kategorii: