Fisher Price

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Fisher price komfortní houpátko CJJ79


CJJ79

naskladnění obvykle do 7 prac. dnů

Fisher price komfortní houpátko CJJ79 Krásné dětské houpátko poskytuje útěchu a zábavu, a také zaujme moderním designem! Měkké, pohodlné a omyvatelné potah se dá prát v pračce .Barevně krásné, tropický motiv. Uklidňující vibrace dítě...

1 360,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Fisher price komfortní houpátko CJJ79

Krásné dětské houpátko poskytuje útěchu a zábavu, a také zaujme moderním designem! Měkké, pohodlné a omyvatelné potah se dá prát v pračce .Barevně krásné, tropický motiv. Uklidňující vibrace dítě uklidní a utiší, Dvě zvířátka na hrazdičce dítě zabaví a naučí ho obratnosti a koordinaci.  Lehátko  je nastavitelné a má tříbodový bezpečnostní pás. Charekteryzuje ho moderní, non-skluzu design. Napájení: 1,5 VD baterie (není součástí dodávky). Max. zatížení: 9 kg.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Fisher price komfortní houpátko CJJ79

Fisher price komfortní houpátko CJJ79

Krásné dětské houpátko poskytuje útěchu a zábavu, a také zaujme moderním designem! Měkké, pohodlné a omyvatelné potah se dá prát v pračce .Barevně krásné, tropický motiv. Uklidňující vibrace dítě uklidní a utiší

2 dalších produktů ve stejné kategorii: