Geomag

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Geomag MECHANICS M0 28


33-001/719 uh

Na objednáni obvykle do 7 prac. dnů

Geomag Mechanics 28 pcs Nová konstrukční stavebnice ve které se využijí prvky klasických stavebnic Geomag s pomocí nových tvarově různých prvků ke stavbě modelů, na kterých si lze vyzkoušet zábavnou formou fungování mechaniky a...

280,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Geomag Mechanics 28 pcs

Nová konstrukční stavebnice ve které se využijí prvky klasických stavebnic Geomag s pomocí nových tvarově různých prvků ke stavbě modelů, na kterých si lze vyzkoušet zábavnou formou fungování mechaniky a magnetismu. Bavte se s pohyblivou řadou Geomag Mechanics a použijte kuličky jako ložiska. Roztočte to s Mechanicsem a přijďte na kloub základním principům magnetické přitažlivosti a odporu! Lze využít nejenom na hraní, ale i jako atraktivní učební pomůcku ve školách. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti. Je vyrobena s švýcarskou přesností, v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti. Je zdravotně nezávadná a má vynikající odolnost proti opotřebení. Obsah balení: 4 magnetické tyčky, 8 ocelových kuliček, 16 dalších plastových prvků. Stavebnice Geomag je švýcarská konstrukční magnetická stavebnice, se kterou díky jednoduchému stavebnímu systému vytvoříte nekonečné množství 2D obrazců nebo prostorových modelů (hraček). Se stavebnicí Geomag můžete vytvářet domečky a stavby, zvířata, vozidla a další objekty - zkrátka vše, co vás napadne.

Věk: 5+ Počet dílů: 28 M

ateriál: plast, magnet

Rozměry balení: 21 x 10,5 x 4 cm

Země původu: Švýcarsko

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Geomag MECHANICS M0 28

Geomag MECHANICS M0 28

Nová konstrukční stavebnice ve které se využijí prvky klasických stavebnic Geomag s pomocí nových tvarově různých prvků ke stavbě modelů, na kterých si lze vyzkoušet zábavnou formou fungování mechaniky a magnetismu.

9 dalších produktů ve stejné kategorii: