Graco

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Graco Mirage Plus 2016 Bear Trail


skladem u dodavatele

2 200,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Graco Mirage Plus 2016 

Lehký, stabilní, velmi spolehlivý sportovní kočárek s pevným rámem, který opravdu zajistí Vašemu dítěti pohodlí a maximální bezpečnost. 

Kočárek je vybaven 5-bodovými bezpečnostními pásy, které spolehlivě zabrání vypadnutí dítěte z kočárku, navíc přední pultík nejen slouží dítěti ke hraní, ale také plní dodatečnou ochranu před vypadnutím i těch nejmenších. Vyztužené opěradlo je polohovatelné ve třech polohách a zajišťuje Vašemu dítěti maximální komfort jízdy ve všech polohách. Velká stříška chrání Vaše dítě nejen před působením slunečního záření, ale také před deštěm. 

Kočárek složíte během jedné sekundy jednou rukou, aniž byste museli odložit dítě. 

Nízká hmotnost kočárku (7,1 kg) je výhodná i pro křehké maminky. Velký a snadno přístupný nákupní koš, což ocení maminky zejména při nákupu. Po složení kočárek zabírá pouze 0,15m3 prostoru, je tedy vhodný i pro vozidla s menším zavazadlovým prostorem. Kočárek je připraven pro Travel systém, tj. jednoduché upevnění autosedačky, kdy jedním klikem „one click“ přenesete v autosedačce dítě z kočárku do vozidla, aniž byste dítě museli budit. Kočárek je kompatibilní s autosedačkami Graco Junior Baby a Graco Logico S HP.

Součástí a v ceně kočárku je nánožník a tácek pro rodiče. 

Základní charakteristika:

Váha: 7.1 kg
Rozložený: 92 x 49 x 103 cm
Složený: 86 x 49 x 36 cm
Kola: 19 cm
Opěrka zad: 46 cm
Šířka sedadla: 29 cm

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Graco Mirage Plus 2016 Bear Trail

Graco Mirage Plus 2016 Bear Trail

7 dalších produktů ve stejné kategorii: