Hrací podložky, hrazdičky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Fisher Price Hrací dečka autíčko 3 v 1 DFP07


DFP07

1 Položka

ihned k odeslání

1 590,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Fisher Price interaktivní deka Auto DFP07

Tato podložka pomůže vaše dítě vzdělávat od narození p první krůčky.  Stimuluje smysly pomocí zářících hraček se zvuky . Hračky rachotí ! Když dítě  leží na břiše, můžete snížit volant, aby mohol řídit a poslouchat zvuky. Když dítě je schopno sedět, nastaví se oblouk pod úhlem 45 stupňů a vytvoří auto "palubní desku". Deka umožňuje hrát si na zádech, břichu a v sedě. Až 30 minut hudby, světel a zvuků. Deka je vybavena 8 odnímatelnými hračkami: kroužky ve tvaru klíče, legrační hroch, lev-chrastítko, kousátko ve tvaru tukana, osvěžovač vzduchu ve tvaru skunka (vanilková příchuť) a zářící vydávající zvuky volantu (se zrcadlem uprostřed). Hračka rozvíjí motoriku dítěte, učí rozeznávat barvy, zvuky, světla a textury látek stimulují smysly a podporují cvičení. Podložku lze prát v pračce.

Věk od narození.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Fisher Price Hrací dečka autíčko 3 v 1 DFP07

Fisher Price Hrací dečka autíčko 3 v 1 DFP07

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: