Interaktivní hračky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Chicco medvídek s projektorem modrý


801520

skladem ext.

Chicco medvídek s projektorem  Měkká, jemná a příjemná na dotek plyšová hračka s mechanismem ukrytém v bříšku, díky kterému dítě stráví s medvídkem příjemné chvíle. Po stisknutí tlačítka ve tvaru srdce umístěným na bříšku zapneme...

830,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Chicco medvídek s projektorem 

Měkká, jemná a příjemná na dotek plyšová hračka s mechanismem ukrytém v bříšku, díky kterému dítě stráví s medvídkem příjemné chvíle. Po stisknutí tlačítka ve tvaru srdce umístěným na bříšku zapneme světelné efekty: intenzivní, hvězdná záře, jemná záře nebo jemné světlo, které jsou ideální jako noční lampička. Batole může  poslouchat nepřetržitě po dobu 30 minut klasickou hudbu (Bach a Beethoven), moderní hudbu, měkký rock, jazz a zvuky přírody. Hračka je zabalena v pěkné krabici , takže je ideální i jako dárek.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Chicco medvídek s projektorem modrý

Chicco medvídek s projektorem modrý

Měkká, jemná a příjemná na dotek plyšová hračka s mechanismem ukrytém v bříšku, díky kterému dítě stráví s medvídkem příjemné chvíle. Po stisknutí tlačítka ve tvaru srdce umístěným na bříšku zapneme světelné efekty

30 dalších produktů ve stejné kategorii: