Interaktivní hračky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Cobi VR 3D Real Feel Gogle simulátor 49400


skladem ext.

Simulátor virtuální reality VR Real Feel™ Závody vás posadí na sedadlo řidiče svou 3D HD grafikou a silnou odezvou volantu. Stáhněte si aplikaci zdarma, nasaďte telefon do náhlavní soupravy, vyberte si auto, vyberte si trať a vyhrajte...

1 150,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Simulátor virtuální reality VR Real Feel™ Závody vás posadí na sedadlo řidiče svou 3D HD grafikou a silnou odezvou volantu. Stáhněte si aplikaci zdarma, nasaďte telefon do náhlavní soupravy, vyberte si auto, vyberte si trať a vyhrajte závod! Ke každé hře je příslušná aplikace v provedení pro android a iOS. Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play a iTunes: MAN-49400 VR REAL FEEL Závody (Racing) android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vrentertain.vrrealfeelracing iOS: https://itunes.apple.com/us/developer/vr-entertainment-limited/id1152843338

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Cobi VR 3D Real Feel Gogle simulátor 49400

Cobi VR 3D Real Feel Gogle simulátor 49400

Simulátor virtuální reality VR Real Feel™ Závody vás posadí na sedadlo řidiče svou 3D HD grafikou a silnou odezvou volantu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: