Interaktivní hračky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Hexbug V2 Bečka Kaskadérská


477-2987

Tento produkt již není na skladě

Hexbug Nano V2 obsahuje červy se třemi gumovými hroty na zadní straně, takže si vyvinuli novou sílu pohybu. Speciálně navržené, rozmístěné v pravém úhlu nohy a navíc s nohama na zadní straně, jsou speciálně určeni k překonání extrémních...

750,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Hexbug Nano V2 obsahuje červy se třemi gumovými hroty na zadní straně, takže si vyvinuli novou sílu pohybu. Speciálně navržené, rozmístěné v pravém úhlu nohy a navíc s nohama na zadní straně, jsou speciálně určeni k překonání extrémních vertikálních překážek. Prvky, které mají vybudovat dráhu umožňují výstavbu skutečně extrémního designu: vytváření smyček, otáčecí válec a ty se dívej jak je tvůj brouk překoná

Rozměry balení: 43 x 29 x 28 cm
Obsahuje baterií: 1x LR44
Hračka pro děti 3+
Přepravní váha: 0,85 kg

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Hexbug V2 Bečka Kaskadérská

Hexbug V2 Bečka Kaskadérská

Hexbug Nano V2 obsahuje červy se třemi gumovými hroty na zadní straně, takže si vyvinuli novou sílu pohybu. Speciálně navržené, rozmístěné v pravém úhlu nohy a navíc s nohama na zadní straně, jsou speciálně určeni k překonání extrémních vertikálních překážek.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: