Jídelní židličky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Lorelli Jídelní židlička CAMPANELLA GREY NET


skladem u dodavatele

2 790,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Co bude dnes dobrého? S jídelní židličkou Lorelli CAMPANELLA si vaše děťátko může vychutnat jídlo v pohodlí a bezpečí. Nehrozí totiž, že by ho něco tlačilo nebo mohlo vypadnout ven – proto nechybí pětibodový bezpečnostní pás. Nechybí celá řada možností přizpůsobení, aby se dětem sedělo pohodlně a rodiče k nim měly snadný přístup např. při krmení. Přizpůsobit můžete sklon opěrky nohou i zad, polohu bezpečnostního pásu a výšku židličky nebo stolečku. Každý rodič jistě ocení omyvatelný potah pro snadnou údržbu a odnímatelný vrchní stolek, který můžete pro důkladné vyčištění klidně umýt pod sprchou. K sedačce lze využít také přídavný měkký polštářek, který je ideální především pro menší děti. Pokud budete chtít židličku někam přesunout, nebude to díky kolečkům žádný problém. Vhod může přijít také možnost snadného složení a rozložení. ●Jídelní židle pro děti od 6 měsíců ●Omyvatelný potah pro snadnou údržbu ●Nastavení výšky sedadla v 6 pozicích ●Přizpůsobení opěrky zad v 5 pozicích včetně možnosti ležení ●Přizpůsobení opěrky nohou ve 3 pozicích ●Dva stolečky – odnímatelná horní vrstva umožňuje snadné vyčištění ●Nastavení stolku ve 3 pozicích ●Stojánek pro hrnek nebo lahvičku ●Možnost uložení stolku na zadní straně židličky ●Pětibodový bezpečnostní pás ●Přizpůsobení bezpečnostního pásu ve 2 pozicích ●Kolečka s brzdou pro bezproblémovou manipulaci ●Hmotnost: 8,5 kg ●Snadné složení i rozložení židličky ●Hračka s přísavkou 1021071 (volitelné příslušenství, není součástí dodávky)

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Lorelli Jídelní židlička CAMPANELLA GREY NET

Lorelli Jídelní židlička CAMPANELLA GREY NET

30 dalších produktů ve stejné kategorii: