Kočárky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Kočárek pro dvojčata Lorelli TWIN + Nánožník + Taška na kočárek STEEL GREY 2020


skladem u dodavatele

5 200,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Dvojčata neznamenají pouze dvojnásobnou radost, ale také dvojnásobné starosti. To ovšem neplatí s kočárkem pro dvojčata Lorelli TWIN + Nánožník + Taška na kočárek, který je plný užitečných řešení. Kočárek lze snadno složit jednou rukou do kompaktních rozměrů, aby jeho přeprava autem ani uložení doma nepředstavovalo problém. Opěrky je možné polohovat individuálně (i do polohy vleže), proto si každé z dětí může užít komfort, který vyžaduje. Každá ze sedaček obsahuje také pětibodový bezpečnostní pás a samostatný nánožník, který zlepšuje termoizolaci v chladném počasí. Naopak za slunečných dnů se bude hodit sklápěcí střecha, která obsahuje samostatná okénka pro lepší přehled o dění v kočárku. Dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti zajistí dva samostatné nákupní koše a taška pro přepravu příslušenství, která obsahuje také přebalovací podložku. 

Vlastnosti a vybavení:

● Snadné složení jednou rukou do kompaktní velikosti

● Pětibodový bezpečnostní pás

● Otočná přední kola pro snadnější manévrování● Přizpůsobitelná opěradla zad

● Přizpůsobitelná opěradla nohou

● Okénko s kapucí

● Velký úložný koš ve spodní části

● Nánožník pro chladnější počasí

● Taška na kočárek

● Nastavitelná stříška

● Odnímatelná přední tyč

● Materiál koleček – polyuretanová kolečka

● Nákupní koš s maximální nosností – 2 kg

 Celková hmotnost dětí – 30 kg

● Hmotnost kočárku – 14,70 kg

● Velikost kočárku (L x W x H cm) – 86 × 84 × 110 cm

Čištění a údržba: Tkanina by měla být čištěna teplou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být čištěny hadříkem, vodou a měkkým čisticím prostředkem. Kovové části by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem a poté vysušeny. Po použití na obzvláště prašném nebo špinavém terénu by měla být jednotka kola vyčištěna a namazána olejem, aby byla zajištěna opravdu hladká jízda.

Tento výrobek je vyráběn v souladu s Evropskou bezpečnostní normou EN1888 – výrobky pro péči o děti. Kolové dětské přepravy. Bezpečnostní požadavky a zkušební metody.

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Kočárek pro dvojčata Lorelli TWIN + Nánožník + Taška na kočárek STEEL GREY 2020

Kočárek pro dvojčata Lorelli TWIN + Nánožník + Taška na kočárek STEEL GREY 2020

30 dalších produktů ve stejné kategorii: