Kočárky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Kočárek Lorelli STORM + Nánožník PEARL BEIGE 2021


skladem u dodavatele

3 900,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Pohodlný kočárek Lorelli STORM je vytvořený z kvalitního a praktického materiálu. Hliníkový rám je pevný a zároveň lehký. Látkový potah je snadno omyvatelný a plastové komponenty zaručují lehkost kočárku. Manipulace s kočárkem je jednoduchá a snadná díky otočným předním kolům, které se přizpůsobí povrchu a dokonale tlumí nárazy. Procházky jsou pak příjemné ať již ve městě, nebo mimo něj. Miminko se může v kočárku cítit díky polohovatelnému opěrátku pohodlně a díky pásům a ochrannému koženému madlu i bezpečně. Pod sedátkem je praktický koš na nákupy a doplňky, které pro cestování s kočárkem potřebujete. Užijte si procházky s vaším pokladem díky tomuto stylovému kočárku a cesty autem s autosedačkou Lorelli.

Vlastnosti a vybavení:

● Hliníkový rám
● Přizpůsobitelná opěradla zad
● Otočná přední kola pro lepší ovladatelnost a snadnější manévrování
● Materiál koleček – polyuretanová kolečka
● Brzda zadních kol
● Přizpůsobitelná střecha s okénkem a sluneční clonou
● Nánožník pro chladnější počasí
● Ergonomická rukojeť
● Pětibodový bezpečnostní pás
● Velký úložný koš ve spodní části ​
● Snadné složení kočárku do kompaktní velikosti
● Nákupní koš s maximální nosností – 2 kg
● Maximální hmotnost dítěte – 15 kg
● Hmotnost kočárku – 10,50 kg
● Velikost kočárku (L x W x H cm) – 89 x 54 x 111 cm

Čištění a údržba: Tkanina by měla být čištěna teplou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být čištěny hadříkem, vodou a měkkým čisticím prostředkem. Kovové části by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem a poté vysušeny. Po použití na obzvláště prašném nebo špinavém terénu by měla být jednotka kola vyčištěna a namazána olejem, aby byla zajištěna opravdu hladká jízda.

Tento výrobek je vyráběn v souladu s Evropskou bezpečnostní normou EN1888 – výrobky pro péči o děti. Kolové dětské přepravy. Bezpečnostní požadavky a zkušební metody. Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Kočárek Lorelli STORM + Nánožník PEARL BEIGE 2021

Kočárek Lorelli STORM + Nánožník PEARL BEIGE 2021

30 dalších produktů ve stejné kategorii: