Kojenecké láhve

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Dr. Brown´s Kojenecká láhev širokohrdlá 120 ml


555

naskladnění obvykle do 5 prac. dnů

220,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Dr. Brown´s Kojenecká láhev širokohrdlá 120 ml

Kojenecká láhev Dr.Brown 's redukuje výskyt koliky, říhání, zvracení a nadýmání díky redukovanému negativnímu tlaku a vzniku vzduchových bublin. Pomáhá zachovávat vitaminy C, A, E. Krmení je podobné jako při kojení. Patentovaný systém s vnitřním průtokovým ventilem eliminuje vakuum a vznik vzduchových bublin. Vzduch vchází do hrdla láhve a je odváděn přímo přes systém vnitřních průtokových ventilů 2. Vzduch prochází trubicí ventilu mimo toku mléka směrem ke dnu láhve 3. Dítě je krmeno pohodlněji, protože ventil umožňuje sání bez nežádoucího negativa - vakua nebo diskomfortu z přijímaných vzduchových bublin. Což pomáhá redukovat koliku, říhání a nadýmání. Ventily zabraňují směšování mléka se vzduchem a tvorbě bublin, vakuovému tlaku a zablokování dudlíku 4. Mléko nebo výživa volně teče přes dudlík a vzduch je odváděn nahoru směrem ke dnu láhve. Tento pozitivní tlak eliminuje kolaps dudlíku a pomáhá snížit nepříjemný nitroušní tlak. 

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Dr. Brown´s Kojenecká láhev širokohrdlá 120 ml

Dr. Brown´s Kojenecká láhev širokohrdlá 120 ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: