Kojenecké potřeby

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Tommee Tippee Sangenic koš na pleny Nursery


Tento produkt již není na skladě

Tommee Tippee Sangenic koš na pleny Nursery Speciální koš na papírové plenky. Plenka se v koši sama zabalí do voňavého obalu. Fólie nepropustí zápach a díky antibakteriální složce ani nebezpečné bakterie. Koš se snadno utěsní, do koše...

450,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Tommee Tippee Sangenic koš na pleny Nursery

Speciální koš na papírové plenky. Plenka se v koši sama zabalí do voňavého obalu. Fólie nepropustí zápach a díky antibakteriální složce ani nebezpečné bakterie. Koš se snadno utěsní, do koše se vejde cca 28 plen. Součástí je jedna výměná kazeta s balící fólií, která pojme až cca 180 plenek. Další výměnné kazety je možno dokoupit.

poslední kus

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Tommee Tippee Sangenic koš na pleny Nursery

Tommee Tippee Sangenic koš na pleny Nursery

Speciální koš na papírové plenky. Plenka se v koši sama zabalí do voňavého obalu. Fólie nepropustí zápach a díky antibakteriální složce ani nebezpečné bakterie. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: