Kojenecké potřeby

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Lamaze - Mazlící dečka zajíček


LC 27624

Tento produkt již není na skladě

Lamaze - Mazlící dečka králíček LC 27624 Mazlící dečky jsou prvním kamarádem miminka. Veselý obličej pejska zaujme na první pohled, stejně jako pestrobarevné kusy látek dečky. Při zatřesení se rozezní chrastítko uložené v hlavě....

210,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Lamaze - Mazlící dečka králíček LC 27624

Mazlící dečky jsou prvním kamarádem miminka. Veselý obličej pejska zaujme na první pohled, stejně jako pestrobarevné kusy látek dečky. Při zatřesení se rozezní chrastítko uložené v hlavě. Mazlící dečka je součástí kolekce Lamaze, která je vyvinuta očními specialisty. Hlavní funkcí těchto hraček je rozvoj zraku miminka především v jeho prvních třech měsících, kdy ještě nerozlišuje barvy.

Uklidňující plyšový materiál

Tvar roztomilého pejska

Šustivé uši

Měkká chrastící hlava

Pásky, které si dítě může prozkoumat Vysoce kontrastní barvy

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Lamaze - Mazlící dečka zajíček

Lamaze - Mazlící dečka zajíček

Mazlící dečky jsou prvním kamarádem miminka. Veselý obličej pejska zaujme na první pohled, stejně jako pestrobarevné kusy látek dečky. Při zatřesení se rozezní chrastítko uložené v hlavě.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: