Kojenecké potřeby

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Lamaze -T- Rex LC 27552


LC 27552

Tento produkt již není na skladě

Lamaze -T- Rex LC 27552 Krásné barvy T-Rex přívěsek je vyroben z měkkého materiálu.Dinosaurus v jedné ze svých tlapek, drží "kost", druhou  barevné kruhy. Nožky a ocas T-Rexe jsou šustí. Na zadní straně jsou připojeny barevné stuhy....

285,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Lamaze -T- Rex LC 27552

Krásné barvy

T-Rex přívěsek je vyroben z měkkého materiálu.Dinosaurus v jedné ze svých tlapek, drží "kost", druhou  barevné kruhy. Nožky a ocas T-Rexe jsou šustí. Na zadní straně jsou připojeny barevné stuhy. Šustící prvky, různé struktury a barvy budou podporovat každé dítě , stimulovat a pomáhat s rozvojem zraku a sluchu. Pohodlná rukojeť umožní že  hračka  bude všude s vámi .Lze ji umístit v  jakémkoli zvoleném místě: kočárek, postýlka, autosedačka, nosič,

 Hračka určená pro děti od narození

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Lamaze -T- Rex LC 27552

Lamaze -T- Rex LC 27552

T-Rex přívěsek je vyroben z měkkého materiálu.Dinosaurus v jedné ze svých tlapek, drží "kost", druhou  barevné kruhy. Nožky a ocas T-Rexe jsou šustí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: