Kolotoče nad postýlky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Fisher Price kolotoč nad postýlku motýlci CDN41


lamps

skladem u dodavatele

Fisher Price Kolotoč Projektor Dálkové ovládání s medvědy CDN41 Medvědi zářící kolotoč děti uklidňuje, pomáhá usnout a co je nejdůležitější, podporuje rozvoj dítěte. Usínání může být obtížné, zejména pro zvědavé batole , ale pohyblivé...

1 250,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Fisher Price Kolotoč Projektor Dálkové ovládání s medvědy CDN41

Medvědi zářící kolotoč děti uklidňuje, pomáhá usnout a co je nejdůležitější, podporuje rozvoj dítěte. Usínání může být obtížné, zejména pro zvědavé batole , ale pohyblivé obrázky na stropě ho uklidní a ukoébavkauspí.Usínání  se stává opravdovým potěšením. 
Dítě se uklidní i saháním na malé plyšové medvídky.
Kolotoč má tři režimy ukolébavka zvuk, hluk, uklidňující zvuky přírody. Dálkové ovládání umožňuje mamince oddělit hračku, která může sloužit i jako noční světlo. Na kolotoči jsou zavěšeny 3 krásné medvědy - Včely v pastelových kolorkach. Prostřednictvím pilota, mohou rodiče kontrolovat vzdálenost hračky, aniž byste rušili dítě. Kolotoč  roste s vaším dítětem. Čelenka s hračkami lze připevnit ke kočárku! Čtyři režimy světla: - Projektor - lampy - Projektor a lampy - světla off je projektor světelné vzory na strop a stěny

potřebné baterie:

4xLR20  a  2 x AA

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Fisher Price kolotoč nad postýlku motýlci CDN41

Fisher Price kolotoč nad postýlku motýlci CDN41

Fisher Price Kolotoč Projektor Dálkové ovládání s medvědy CDN41

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: