Kosmetické pomůcky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Baby Ono sada žínek s houbičkou froté VELRYBA


47603301

1 Položka

skladem

Baby Ono Sada 3 velurových žínek a houbičky  Sada 3 žíňek s houbou z jemného veluru je nenahraditelný pomocník od prvního koupání vašeho dítěte.  Sada je vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny chmýří Velurové, což znamená, že nedráždí...

180,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Baby Ono Sada 3 velurových žínek a houbičky 

Sada 3 žíňek s houbou z jemného veluru je nenahraditelný pomocník od prvního koupání vašeho dítěte.  Sada je vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny chmýří Velurové, což znamená, že nedráždí jemnou dětskou pokožku. Sada mycích žíněk může být v různých barevných designech. Žínky  jsou nepostradatelné v každodenní péči o dítě. Velurové žínky v dárkovém balení 3ks s mycí houbou ve tvaru zvířátka je i perfektní dárek, s jeho atraktivním vzhledem a balením. CENA: za 1ks-bal Udržujte v čistotě.

Rozměry: 25 x 25cm 

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Baby Ono sada žínek s houbičkou froté VELRYBA

Baby Ono sada žínek s houbičkou froté VELRYBA

Sada 3 žíňek s houbou z jemného veluru je nenahraditelný pomocník od prvního koupání vašeho dítěte.  Sada je vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny chmýří Velurové, což znamená, že nedráždí jemnou dětskou pokožku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: