Kosmetické pomůcky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Sensillo Froté žínka 23x14 cm


1 Položka

ihned k odeslání

Sensillo Froté žínka 23x14 cm Tato žínka má zásadní význam v každodenní péči o dítě a zároveň při koupání. Rukavice (cca. 23x14 cm) jsou ideální pro jemné mytí rukou a obličeje, stejně jako během bláznivé zábavy při večerní koupeli....

45,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Sensillo Froté žínka 23x14 cm

Tato žínka má zásadní význam v každodenní péči o dítě a zároveň při koupání. Rukavice (cca. 23x14 cm) jsou ideální pro jemné mytí rukou a obličeje, stejně jako během bláznivé zábavy při večerní koupeli. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitní 100% bavlny froté, takže nedráždí citlivou pokožku dítěte.V horní části rukavice je vyšitá ovečka.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Sensillo Froté žínka 23x14 cm

Sensillo Froté žínka 23x14 cm

Tato žínka má zásadní význam v každodenní péči o dítě a zároveň při koupání. Rukavice (cca. 23x14 cm) jsou ideální pro jemné mytí rukou a obličeje, stejně jako během bláznivé zábavy při večerní koupeli.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: