Kreativní tvoření

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Prohlédnuté produkty

Stavebnice Fischer TiP 520393 TIP v BATOHU 1000d.


1 Položka

skladem

300,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Baťůžek plný barevného stavebního materiálu se skládá z bramborového škrobu. Jednotlivé kusy TiP jsou obarveny potravinářskými barvami.

Modelovací hmota z kukuřice 1000 ks FisherTiP je jeden ze malých přírodních zázraků. Je vyroben z přírodního škrobu, když se krátce navlhčí. lepí sám sebe. Může se řezat, modelovat, lisovat, tvarovat i strouhat. Máte-li stavět či malovat, s fischerTiPem nemá Vaše fantazie žádné meze! specifikace Popis Doporučené Věk: 5 let + Rozměry výrobku: 23,0 x 12,0 x 30,0 cm; 300g Vezměte si Fischer tipy s vámi! S tímto novým, transparentní batohu děti mohou snadno vzít své tipy s nimi, ať jsou kdekoli.Červený batoh s nastavitelnými ramínky obsahuje cca. 1000 multicolor tipy. Všechny standardní Tip nástroje a pokyny jsou uloženy v odděleném prostoru, kde jsou snadno dosažitelné. Poté, co hrál batoh je ideální pro ukládání své tipy a nástroje. Když se hrou, tam je spousta místa pro Teddy & Co v prázdném batohu. Obsah: O 1000 pestrými tipy, houba, řezné nástroje, barvy a lepidla čepice, stavebnicový kameny, 15 hole, návod Vyrobeno v Německu.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Stavebnice Fischer TiP 520393 TIP v BATOHU 1000d.

Stavebnice Fischer TiP 520393 TIP v BATOHU 1000d.