Magnetky pro děti

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Small foot by Legler Dřevěné dekorace - dřevěné magnetky zvířátka 6ks


LE7367

do 20 dnů

Zvířátka s magnety v bříšku. Jejich ruce a nohy jsou spojeny gumičkami. Ideální pro např. magnetické tabule, lednice atd. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky...

175,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Zvířátka s magnety v bříšku. Jejich ruce a nohy jsou spojeny gumičkami. Ideální pro např. magnetické tabule, lednice atd. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Počet: 6 kusů - různá zvířátka, ilustrativní obrázek
Rozměry 5x5 cm
Věk: 3+

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Small foot by Legler Dřevěné dekorace - dřevěné magnetky zvířátka 6ks

Small foot by Legler Dřevěné dekorace - dřevěné magnetky zvířátka 6ks

Zvířátka s magnety v bříšku. Jejich ruce a nohy jsou spojeny gumičkami. Ideální pro např. magnetické tabule, lednice atd. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

29 dalších produktů ve stejné kategorii: