Odsávačky mléka

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Chicco manuální odsávačka + prsní vložky 60 ks 0798900


skladem ext.

Chicco manuální odsávačka + prsní vložky 60 ks  0798900  Klasická ruční  odsávačka poskytuje pomoc v období kojení a je ideální v situacích, kdy matka nemůže krmit dítě. Snadné použití, vytáhne mléko rychle a efektivně.  Vlastnosti:...

699,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Chicco manuální odsávačka + prsní vložky 60 ks  0798900 

Klasická ruční  odsávačka poskytuje pomoc v období kojení a je ideální v situacích, kdy matka nemůže krmit dítě. Snadné použití, vytáhne mléko rychle a efektivně. 

Vlastnosti:

Ruční odsávačka umožnuje pohodlné, příjmené kojení. Velký, hluboký zvon je anatomicky tvarovaný a má velmi měkký, přiléhavý nádstavec. Mléko se dá díky ergonomickému držáku snadno ručně odsát. Nádobka se dá díky dodávané savičce hned použít ke kojení nebo vzduchotěsně uzavřít pomocí krytky a uschovat v ledničce nebo mrazničce. Odsávačka sestává z málo dílů a dá se snadno čistit. Obsah dodávky: Lahvička 150 ml, vzduchotěsný uzávěr

Efektivní a šetrné odsátí mléka • Díky inovativnímu systému Chicco je odsátí přirozené a snadné

Ergonomický držák • Maximální pohodlí díky tvaru a povrchu Soft Grip.

Efektivní a šetrné odsátí • Velmi jemná k prsu díky struktuře, která obejímá prs a masíruje ho.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Chicco manuální odsávačka + prsní vložky 60 ks 0798900

Chicco manuální odsávačka + prsní vložky 60 ks 0798900

Klasická ruční  odsávačka poskytuje pomoc v období kojení a je ideální v situacích, kdy matka nemůže krmit dítě. Snadné použití, vytáhne mléko rychle a efektivně. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: