Ostatní stavebnice

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd na zahrádce 31 ks


800057091

skladem ext.

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd na zahrádce Stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Motiv pohádky Máša a medvěd, která je v současnosti mezi malými dětmi oblíbená po celém světě, zaručí, že...

490,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd na zahrádce

Stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Motiv pohádky Máša a medvěd, která je v současnosti mezi malými dětmi oblíbená po celém světě, zaručí, že se se stavebnicí BIG zahraje a zabaví každé děťátko. Stavebnice pro děti má spolu 31 kusů a jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, proto je možnosti pro stavění velmi mnoho. Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší, ještě lepší domky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky a jiné stavební díla.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd na zahrádce 31 ks

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd na zahrádce 31 ks

Stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Motiv pohádky Máša a medvěd, která je v současnosti mezi malými dětmi oblíbená po celém světě, zaručí, že se se stavebnicí BIG zahraje a zabaví každé děťátko.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: