Ostatní stavebnice

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Quercetti 3D Gear Tech 2389


2389

naskladnění obvykle do 7 prac. dnů

Quercetti 3D Gear Tech 2389 Převodová stavebnice Georello Tech rozvíjí pomocí prostorových konstrukcí, převodových koleček, řetězu, řemenu a hřídelí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení. Skládá se z 266 částí,...

820,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Quercetti 3D Gear Tech 2389

Převodová stavebnice Georello Tech rozvíjí pomocí prostorových konstrukcí, převodových koleček, řetězu, řemenu a hřídelí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení. Skládá se z 266 částí, děti i tatínci mají možnost reprudukovat mechanismy přítomné v každém motoru. Každá stavebnice je kompatibilní s ostatními stavebnicemi řady Georello. Vyrobeno z plastů špičkové kvality. Doporučeno od 5 let věku.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Quercetti 3D Gear Tech 2389

Quercetti 3D Gear Tech 2389

Převodová stavebnice Georello Tech rozvíjí pomocí prostorových konstrukcí, převodových koleček, řetězu, řemenu a hřídelí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: