Postýlky pro panenky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Simba Smoby Baby Nurse kolébka s baldachýnem pro 52 cm panenku


203118

naskladnění obvykle do 14 prac. dnů

Simba Smoby Baby Nurse kolébka s baldachýnem pro 52 cm panenku Smoby dětská kolébka Baby Nurse je kvalitní plastový výrobek, vhodný pro panenky s velikostí 52 cm. Kolébka pro panenku má krásné provedení.Přikrývka pro panenky je z...

850,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Simba Smoby Baby Nurse kolébka s baldachýnem pro 52 cm panenku

Smoby dětská kolébka Baby Nurse je kvalitní plastový výrobek, vhodný pro panenky s velikostí 52 cm. Kolébka pro panenku má krásné provedení.Přikrývka pro panenky je z kvalitní tkaniny s pěknými vzory. Kolébka je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné a sametové na dotek. Kolébka je pevná a stojí na vyvýšených nožkách oblého tvaru. Kolébka pro dětskou panenku je doplněna o krásný baldachýn. Je to skvělá hračka, která slouží jako doplněk k panence. Kolébka má jemné oblé tvary, které se rozhoupe při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku.

K čištění tkaniny používejte pouze jemně navlhčenou houbičku. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky se hrají na maminku. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence.

Prostřednictvím držení, krmení, uspávání a hry s dětskou panenkou, děti napodobují dospělé, a učí se jak dávat lásku ostatní. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Děti se rádi starají o svou panenku. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Kolébky pro panenky jsou skvělý doplněk pro hru s panenkou, vhodný pro děti od 3 let věku. Rozměry kolébky jsou 84*36*58 cm.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Simba Smoby Baby Nurse kolébka s baldachýnem pro 52 cm panenku

Simba Smoby Baby Nurse kolébka s baldachýnem pro 52 cm panenku

Smoby dětská kolébka Baby Nurse je kvalitní plastový výrobek, vhodný pro panenky s velikostí 52 cm. Kolébka pro panenku má krásné provedení r

21 dalších produktů ve stejné kategorii: