Potřeby pro maminky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Univerzální ventil Medela včetně dvou bílých membránek 800.0728


Tento produkt již není na skladě

Univerzální ventil Medela včetně dvou bílých membránek 800,0728 K odsávačkám mateřského mléka MedelaHarmony, Swing, Mini Electric, Mini Electric Plus, Symphony, Lactina. Doporučujeme mít vždy nějaký v záloze. Mimořádně důležité...

60,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Univerzální ventil Medela včetně dvou bílých membránek 800,0728

K odsávačkám mateřského mléka MedelaHarmony, Swing, Mini Electric, Mini Electric Plus, Symphony, Lactina. Doporučujeme mít vždy nějaký v záloze.

Mimořádně důležité pro správnou funkci čerpadla je péče o stav  ventilu a membranky. Vzhledem k často opakovaným situacícm ztráty nebo poškození těchto dílů, firma Medela se rozhodla zavést na trh velmi atraktivně cenový  balíček, který obsahuje ventil a dvě membranky. Správným používáním bude používáni odsávaček značky Medela dlouhé a bezproblémové.

 NEZAPOMEŇTE - Po každém použití odsávačky  rozebrat všechny díly z plastu (zejména pamatovat na sundáni  membranky z  ventilu), a pak důkladně omýt v teplé vodě se saponátem , opláchnout několikrát čistou vodou, a pak rozložit tak, aby všechni díly dobře uschly - Pokud jsou díly přemaštěné  zbývajícím tukem z mléka, stávají se živnou půdou pro bakterie,  den ze dne se zvětšuje film nečistot , sníží se tím účinnost odsáváni nebo se dokonce zcela zabráni použití odsávačky kdy  dojde k  jejímu poškození- Pokud během kojení mléko pění z  lahve,  znamená to, že ventil a  nebo membranka jsou znečištěné nebo poškozené, přístroj špatně pracuje a může to vést až k požkození nebo k zničení přístroje.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Univerzální ventil Medela včetně dvou bílých membránek 800.0728

Univerzální ventil Medela včetně dvou bílých membránek 800.0728

Univerzální ventil Medela včetně dvou bílých membránek 800.0728

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: