Potřeby pro maminky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Avent Niplette system 1ks


152/01

skladem u dodavatele

Avent Niplette system 1ks Jednoduchá léčba plochých nebo vpáčených bradavek. Ploché nebo vpáčené bradavky mohou být možným problémem pro ženy, které chtějí kojit. Unikátní a jedinečný systém Niplette vyvinutý za pomoci britských...

720,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Avent Niplette system 1ks

Jednoduchá léčba plochých nebo vpáčených bradavek.

Ploché nebo vpáčené bradavky mohou být možným problémem pro ženy, které chtějí kojit. Unikátní a jedinečný systém Niplette vyvinutý za pomoci britských plastických chirurgů vám nabízí bezbolestnou a trvalou pomoc.

Pomocí jemného savého podtlaku vytáhnete bradavku ven do malého plastového kloboučku. Při pravidelném používání zůstane bradavka nastálo vztyčená.

Ideální je používání Niplette ještě v těhotenství  pokud nejsou vaše prsa příliš citlivá po  prvních šest měsíců těhotenství.

Jinak můžete Niplette používat prvních několik dnů po porodu. Jak budete bradavku vytahovat ven, bude ji vaše miminko moci snáze uchopit a kojením pak může bradavka zůstat stále vztyčená.

Jakmile jsou vaše prsa naplněna mlékem, Niplette nefunguje. Niplette používejte do doby, než si miminko zvykne přisát se k vaší bradavce samo. Kosmetická úprava bradavky může být provedena, jakmile s kojením skončíte.

Nesmí se vyvařovat.

Obsah: 1 Niplette  a 2 absorpční vložky

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Avent Niplette system 1ks

Avent Niplette system 1ks

Jednoduchá léčba plochých nebo vpáčených bradavek.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: