Příslušenství ke kočárkům

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Základna Isofix pro autosedačku Snugsafe


skladem u dodavatele

Základna Isofix pro autosedačku  Snugsafe Základna Graco Snugsafe s uchycením ISOFIX. To vám umožní rychle a bezpečně připevnit dětskou sedačku v autě s cílem zajistit bezpečnost a pohodlí.  Výhody: - instalace základny autosedačky s...

3 790,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Základna Isofix pro autosedačku  Snugsafe

Základna Graco Snugsafe s uchycením ISOFIX. To vám umožní rychle a bezpečně připevnit dětskou sedačku v autě s cílem zajistit bezpečnost a pohodlí. Výhody: - instalace základny autosedačky s jediným, jednoduchým pohybem - viditelné indikátory zařízení, což svědčí o správně nainstalováni autosedačky, dodatková podpůrná noha poskytuje větší stabilitu a maximální bezpečnost autosedačky.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Základna Isofix pro autosedačku Snugsafe

Základna Isofix pro autosedačku Snugsafe

Základna Graco Snugsafe s uchycením ISOFIX. To vám umožní rychle a bezpečně připevnit dětskou sedačku v autě s cílem zajistit bezpečnost a pohodlí.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: