Příslušenství ke kočárkům

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Hluboká korba Graco EVO - Navy


naskladnění obvykle do 7 prac. dnů

Hluboká korba Graco EVO Korbička pro novorozence je dostatečně prostorná pro pohodlí dítěte. korbička je vhodná pro děti od narození cca do 6 měsíců (záleží na tom, jak se dítě do korbičky vejde) korbička je vyrobena z vysoce odolné...

3 190,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Hluboká korba Graco EVO

Korbička pro novorozence je dostatečně prostorná pro pohodlí dítěte. korbička je vhodná pro děti od narození cca do 6 měsíců (záleží na tom, jak se dítě do korbičky vejde) korbička je vyrobena z vysoce odolné látky lze ji snadno nacvaknout na podvozek kočárku Graco Evo stříška má 3 různé polohy a vnitřek je pokryt polstrovanou poduškou v ceně nánožník na korbičku rozměry: d 77 x š 35 x h 20 cm

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Hluboká korba Graco EVO - Navy

Hluboká korba Graco EVO - Navy

Hluboká korbička Evo  jde  rychle  a snadno nasadit na rám kočárku.Zaručuje komfortní pohodlí pro vaše miminko a je vhodná pro děti od narození do cca  6 měsíců.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: