Pro nejmenší

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Fisher Price Tomáš a přátelé Domkovo Sorter CDN12


CDN12

skladem ext.

Fisher Price Tomáš a přátelé Domkovo Sorter CDN12 Barevný dům - třídič je učení a zábava v jednom. Kostičky různých tvarů je třeba prostrčit odpovídajícím otvorem tak, aby se dostal dovnitř. Otočné dveře domu zdobí kresby lokomotivek....

490,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Fisher Price Tomáš a přátelé Domkovo Sorter CDN12

Barevný dům - třídič je učení a zábava v jednom. Kostičky různých tvarů je třeba prostrčit odpovídajícím otvorem tak, aby se dostal dovnitř. Otočné dveře domu zdobí kresby lokomotivek. V sadě je i modrá lokomotivka Tomáš, ideální pro malé ruce dítěte. Lokomotivy kola se otáčejí, takže je dítě může tlačit.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Fisher Price Tomáš a přátelé Domkovo Sorter CDN12

Fisher Price Tomáš a přátelé Domkovo Sorter CDN12

Barevný dům - třídič je učení a zábava v jednom. Kostičky různých tvarů je třeba prostrčit odpovídajícím otvorem tak, aby se dostal dovnitř. Otočné dveře domu zdobí kresby lokomotivek.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: