Pro nejmenší

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Bigjigs textilní hračka Králíček Bella s kousátky


BB505

skladem ext., odesíláme max. do 2 prac. dnů

Bigjigs textilní hračka  Králíček Bella je na dotek měkoučké a příjemné šidítko s chrastící hlavičkou. Součástí hračky  jsou také dvě kousátka zakomponovaná do zářivě barevných okrajů. Dobrý způsob, jak rozvíjet obratnost a koordinaci...

278,30 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Bigjigs textilní hračka 

Králíček Bella je na dotek měkoučké a příjemné šidítko s chrastící hlavičkou. Součástí hračky 
jsou také dvě kousátka zakomponovaná do zářivě barevných okrajů. Dobrý způsob, jak rozvíjet obratnost a koordinaci mezi ručičkami a zrakem dítěte. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Všechny Bigjigs Toys hračky jsou v souladu se současnými evropskými bezpečnostními normami. Věk 0 měsíců a více.
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. 
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Bigjigs textilní hračka Králíček Bella s kousátky

Bigjigs textilní hračka Králíček Bella s kousátky

Bigjigs textilní hračka 

Králíček Bella je na dotek měkoučké a příjemné šidítko s chrastící hlavičkou. Součástí hračky 
jsou také dvě kousátka zakomponovaná do zářivě barevných okrajů.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: