Pro nejmenší

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Small Foot Dřevěné hračky Závěsný kolotoč Plachetnice s majákem


LE7205

skladem u dodavatele

Small Foot Dřevěné hračky Závěsný kolotoč  Rozměry: 30x30x36 cm Držák nad postýlku není součásti balení. Je možno jej dokoupit Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné...

251,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Small Foot Dřevěné hračky Závěsný kolotoč 

Rozměry: 30x30x36 cm

Držák nad postýlku není součásti balení. Je možno jej dokoupit

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Small Foot Dřevěné hračky Závěsný kolotoč Plachetnice s majákem

Small Foot Dřevěné hračky Závěsný kolotoč Plachetnice s majákem

Small Foot Dřevěné hračky Závěsný kolotoč 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: