Provlékáni, vyšíváni

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Hračka Vilac - Provlékání na louce


V1505

skladem u dodavatele

Hračka Vilac Provlékání Součásti balení je 12 ks dílků k provlečení. Rozměry balení: 33x22x4 cm Věk: 18m+ Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky...

355,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Hračka Vilac Provlékání

Součásti balení je 12 ks dílků k provlečení.

Rozměry balení: 33x22x4 cm
Věk: 18m+

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami. A proč je děti tak milují To zůstává tajemstvím VILAC. 

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Hračka Vilac - Provlékání na louce

Hračka Vilac - Provlékání na louce

Součásti balení je 12 ks dílků k provlečení.

Rozměry balení: 33x22x4 cm
Věk: 18m+

4 dalších produktů ve stejné kategorii: