Prsní tampóny

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Medela vložky do podprsenky jednorázové 60ks New


008.0323

Tento produkt již není na skladě

280,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Medela vložky do podprsenky jednorázové 60ks New

Vysoce savé jednorázové vložky do podprsenky, až o 12 % vyšší savost než u původních vložek Medela ve srovnání s jednorázovými vložkami jiných výrobců mají MEDELA vložky přesvědčivě nejlepší schopnost absorpce udržují bradavky v suchu vložka absorbuje až 40 ml mateřského mléka nízká spotřeba vložek = finanční úspora diskrétní pod oblečením díky extra tenkému designu dva lepící pásky pro udržení na správném místě v podprsence dvouvrstvé: jemná vnitřní vrstva uzavírá vlhkost uvnitř vložky, vnější vrstva zajišťuje cirkulaci vzduchu hygienicky baleno po 1ks balení obsahuje 30 ks

Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou, což v maminkách vzbuzuje nepříjemné pocity. Bradavky je nutné mezi kojením udržovat v suchu, aby nedocházelo k jejich mokvání. Medela nabízí několik možností zachycení mléka v závislosti na jeho objemu.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Medela vložky do podprsenky jednorázové 60ks New

Medela vložky do podprsenky jednorázové 60ks New

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: