Prsní tampóny

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel.S


1627 S

naskladnění obvykle do 7 prac. dnů

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel.S  Kontaktní kojící kloboučky Medela vel. S Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Kontaktní kojicí kloboučky se nasazují pouze po dobu kojení....

249,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel.S 

Kontaktní kojící kloboučky Medela vel. S Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Kontaktní kojicí kloboučky se nasazují pouze po dobu kojení. Kloboučky jsou vhodné pro dočasné použití. Pomáhají řešit obtíže, jakými jsou bolavé bradavky, ploché nebo vpáčené bradavky. Rovněž jsou vhodné v případě, že miminko bylo krmeno pomocí lahve a odmítá prso. Anatomický tvar kloboučku umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčiny pokožky. Kloboučky jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu neutrální vůně. Kontaktní kojicí kloboučky se používají pouze po dobu kojení a lze je použít opakovaně. Dlouhodobé nebo nevhodné používání kloboučků může způsobit pokles tvorby mléka a může negativně ovlivnit následné kojení bez kloboučků. Používání by mělo být konzultováno s lékařem nebo odborníkem.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel.S

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel.S

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel.S

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: