Puzzle

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Puzzle Ravensburger - Brilliant Collection 500d


1 Položka

skladem

Puzzle  Ravensburger - Brilliant Collection 500d Puzzle ze série Brilliant obsahuje navíc lepidlo a zářivé nepravé drahokamy, kterými můžete svůj poskládaný obrázek ozdobit.  Poskládané puzzle slepte dohromady a pak už jednoduše...

200,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Puzzle  Ravensburger - Brilliant Collection 500d

Puzzle ze série Brilliant obsahuje navíc lepidlo a zářivé nepravé drahokamy, kterými můžete svůj poskládaný obrázek ozdobit. 

Poskládané puzzle slepte dohromady a pak už jednoduše umisťujte drahokamy podle své vlastní fantazie. Vytvořte jedinečnou dekoraci na zeď! 

Balení obsahuje: 
500 dílků puzzle 
55 dekorativních drahokamů 
lepidlo na puzzle 
špachtli na nanášení lepidla 
lepidlo pro aplikaci drahokamů 
návod 

Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Není divu, když vyrábí puzzle již od r. 1891. Puzzle pro dospělé jsou vyrobeny s použitím "Softclick Premium Puzzle" technologie, která používá tlustší a silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger), a ručně vyráběné výsekové raznice, což má za následek dílky hladké a bez papírového prachu a vynikající zapadání dílků do sebe

49x36

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Puzzle Ravensburger - Brilliant Collection 500d

Puzzle Ravensburger - Brilliant Collection 500d

Puzzle Ravensburger - Brilliant Collection 500d

20 dalších produktů ve stejné kategorii: